Image default

​Aksident në Fushë Kosovë, këmbësorja goditet nga vetura

E njëjta është dërguar për tretman mjekësor me rastin po merret njësiti i trafikut

“Rreth orës 11:30, në rrugën Nëna Terezë në Fushë Kosovë, ka ndodhur një aksident trafiku ku është përfshirë një automjet në lëvizje dhe një këmbësore. Si pasojë e aksidentit lëndime trupore ka pësuar këmbësorja. E njëjta është dërguar për tretman mjekësor me rastin po merret njësiti i trafikut”, ka deklaruar Ahmeti. /Lajmi.net/ 

 

TË ngjajshme

Hoxhaj uron Gordon për pozitën në administratën Biden

Radio-Ahireti

Fuqizimi i grave, vetëm gjatë fushatave

Radio-Ahireti

MPJ e Rusisë: Të mos ketë presione kohore për të ashtuquajturën marrëveshje Kosovë – Serbi

Radio-Ahireti

Vendi rrezikon të “zhytet” në krizë shkaku i presidentit, partitë s’janë të gatshme për bashkëpunim

Radio-Ahireti

Pacolli: Në mbi 60 vendvotime kemi dyshime se ka pasur manipulime me votat e AKR-së nga LDK

Radio-Ahireti

Kërkohet nga qeveria e ardhshme të ketë shumicë të qëndrueshme në Kuvend

Radio-Ahireti