​arrestohet-per-keqperdorim-te-femijeve-ne-pornografi

​Arrestohet për keqpërdorim të fëmijëve në pornografi

Policia thotë se ka të bëjë me një rast në Viti në vitin 2020, por nuk ka dhënë më shumë detaje.

I dyshuari me vendim te prokurorit dërgohet ne mbajtje.

TË ngjajshme

Shkon në 11 numri i ushtarëve turq të vdekur pas rrëzimit të helikopterit

Radio-Ahireti

Kush u certifikua e kush jo? Çfarë ndodhi sot në zhvillimet dramatike e maratonike në KQZ

Radio-Ahireti

Në Prekaz hapet ekspozita me fotografi të kullave të Jasharëve

Radio-Ahireti

Haradinaj sfidon borën e të ftohtin me dy orë ecje bjeshkës

Radio-Ahireti

Parashikimi i motit për javën e parë të shkurtit

Radio-Ahireti

Arrestohen katër të mitur në Klinë, vodhën gjëra ushqimore dhe alkool në një market

Radio-Ahireti