​lipjan:-policia-kthen-ne-familje-te-mituren-qe-u-martua-me-nje-te-mitur

​Lipjan: Policia kthen në familje të miturën që u martua me një të mitur

Sipas Policisë, babai i vajzës ka raportuar se e mitura është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer. Ndërsa, më pas kishte kuptuar se ishte martuar me të dyshuarin e mitur mashkull kosovar.

“Të njëjtit janë intervistuar në prezencën e zyrtarit QPS-së. Në konsultim me prokurorin për të mitur viktimën e ka marrë familja e saj ,kurse i dyshuari është liruar. Rasti shkon në procedurë të rregullt”, thuhet në njoftimin e policisë.

TË ngjajshme

Besim Dina pas votimit: Sonte do të qeshim me ata që janë të pasionuar pas partive politike

Radio-Ahireti

Bekë Berisha aludon në pazare për postin e Presidentit: Parime, pare, poste

Radio-Ahireti

Veriu i Shqipërisë, rajoni më i varfër në Europë sipas Eurostat, të ardhurat për frymë dhe ndryshimi veri-jug

Radio-Ahireti

Bashkëshortja e Agim Ramadanit: Pa ty asgjë nuk është siç ishte më parë

Radio-Ahireti

Flet mjekja kosovare që u vaksinua sot në Kukës, tregon se a pati hezitime

Radio-Ahireti

Ministri merr pjesë në varrimin e Albert Krasniqit

Radio-Ahireti