​sekuestrohen-107-kilograme-duhan-te-paperpunuar-ne-vermice

​Sekuestrohen 107 kilogramë duhan të papërpunuar në Vërmicë

Gjatë kontrollit më të detajuar në vijën e dytë, në bagazhin e veturës janë gjetur 10 thasë me duhan të pa përpunuar, të cilët pas matjes nga Dogana kanë rezultuar me peshë 107 kilogramë, thuhet në komunikatën për media të Policisë së Kosovës, sipas së cilës Dogana e Kosovës është marrë me rastin.

TË ngjajshme

U.d. i drejtorit të Klinikës Infektive: 83% e njerëzve mund të riinfektohen me Covid-19 pas 6 muajve

Radio-Ahireti

Përleshet shqiptari me nigerianin, treni bllokohet për 1 orë

Radio-Ahireti

600 vjet e vjetër: Xhamia në Greme që shërbeu si shtab i UÇK-së dhe ballistëve gjatë Luftës II Botërore

Radio-Ahireti

Bogujevci i bie pishman për deklaratën rreth Vjosa Osmanit, i akuzon portalet se ia ndryshuan fjalët

Radio-Ahireti

Abdixhiku, Kurtit: Ka ide të zhbërjes së shtetit të Kosovës, ka ide të gabuara

Radio-Ahireti

Të paktën pesë të plagosur nga të shtënat me armë në Suedi

Radio-Ahireti