​tentojne-te-hyjne-ne-kembe-nga-serbia-ne-kosove,-ndalohen-dy-persona

​Tentojnë të hyjnë në këmbë nga Serbia në Kosovë, ndalohen dy persona

Pas intervistimit me vendim të prokurorit të dyshuarit janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.

TË ngjajshme

Edhe 7 mijë e 539 raste aktive me koronavirus në Kosovë – A do ketë shtrëngim të masave?

Radio-Ahireti

Vendi me u.d. të presidentes, partive u bëhet thirrje ta shmangin vakuumin institucional

Radio-Ahireti

Kombëtarja e Ibrahimovicit arrin në Prishtinë

Radio-Ahireti

Ministria e shëndetësisë nuk e furnizon QKMF-në e Suharekës me material shpenzues dhe medicinal

Radio-Ahireti

​Vdes shkrimtari malazez Jevrem Brkoviq

Radio-Ahireti

Hoxhiq i drejtohet Supremes, vendimin e PZAP-së e quan skandaloz

Radio-Ahireti