Image default

10 të vdekur brenda një muaji nga aksidentet në trafik

Siç ka njoftuar Policia e Kosovës në aksident trafiku kanë humbur jetën 4 shoferë, 3 pasagjerë dhe 3 këmbësorë.

Ndërkohë që policia kanë bërë thirrje që të bëhet kujdes me shpejtësinë gjatë vozitjes.

“MOS SHPEJTO, FAMILJA TË PRET! Gjatë muajit janar 2021 në Republikën e Kosovës kanë humbur jetën 10 persona në aksidente të trafikut! Gjatë muajit janar 2021 në aksidente të trafikut kanë humbur jetën 4 shoferë, 3 pasagjerë dhe 3 këmbësorë”, thuhet në njoftimin e policisë.

TË ngjajshme

BE PËR LIBERALIZIMIN: NË QERSHOR NUK PRITET TË JETË AS NË REND DITE

Radio-Ahireti

Vërshohen nga uji disa lagje në Podujevë

Radio-Ahireti

U tërhoq urdhër-arresti ndaj Milan Radojiçiq, deklarohen nga gjykata

Radio-Ahireti

502 tiketa për mosrespektim të masave anti-covid

Radio-Ahireti

Voton edhe Fatmir Limaj: Duke mos e mohuar të kaluarën mund të ecim në të ardhmen

Radio-Ahireti

Kush u certifikua e kush jo? Çfarë ndodhi sot në zhvillimet dramatike e maratonike në KQZ

Radio-Ahireti