502-tiketa-per-mosrespektim-te-masave-anti-covid

502 tiketa për mosrespektim të masave anti-covid

Sipas Policisë, janë shqiptuar edhe 1422 tiketa trafiku.

Ndërkohë, bëhet e ditur se gjatë 24 orëve kanë ndodhur 18 aksidente me të lënduar dhe 32 aksidente me dëme materiale./Lajmi.net/

TË ngjajshme

Muhaxheri: VV’ja s’e meriton udhëheqjen e shtetit, e kemi shembullin me Prizrenin dhe Prishtinën

Radio-Ahireti

​Shqipëria me sistem të ri të votimit, Shehu demonstron procesin

Radio-Ahireti

Bytyqi i PDK-së: Bizneset po shkojnë drejt falimentimit, Kurti e kishte prioritet ta marrë vet vaksinën

Radio-Ahireti

Video kur Shpejtim Bulliqi sulmon fizikisht qytetarin në ambulancë

Radio-Ahireti

Presidenti kroat i përgjigjet ashpër Vuçiqit për ushtarët në Kosovë

Radio-Ahireti

Brestovci: Kurrë nuk do ta harrojmë kontributin e Diasporës në luftën çlirimtare

Radio-Ahireti