Image default

AAK edhe sot u dërgon masazhe qytetarëve për ta votuar Haradinajn

Lexues kanë dërguar fotografi, ku përmes mesazheve po u rekomandohet se për cilin kandidat të votohet.

Mesazhet e dërguara janë nga Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës.

AAK në mesazhin drejtuar qytetarëve thotë se Kosova ka nevojë për president të fortë, duke ftuar kështu votuesit që të votojnë Ramush Haradinaj.

“Kosova ka nevojë për një president të fortë, një njeri të dëshmuar, qytetarë zgjedhjen e duhur e keni tek AAK – 135, voto Ramush Haradinaj”, thotë mesazhi i AAK-së.

The post AAK edhe sot u dërgon masazhe qytetarëve për ta votuar Haradinajn appeared first on Mesazhi.com.

TË ngjajshme

Digjet vetura e deputetit të LVV-së, Mefail Bajqinovci

Radio-Ahireti

Rekomandohet suspendimi i tre policëve që maltretuan 18-vjeçarin

Radio-Ahireti

“Çështja e detit” mes Shqipërisë dhe Greqisë, nga marrëveshja e rrëzuar tek pritja për në Hagë

Radio-Ahireti

Turqia ngre hetime ndaj deputetit holandez

Radio-Ahireti

Kurti, bordit të AKP-së: Mos provoni të hapni valë të reja të privatizimit në kundërshtim me vendimet në fuqi

Radio-Ahireti

Dëmtohet xhamia e Namazgjahut, reagon Haskuka

Radio-Ahireti