ahmeti-uron-besimtaret-musliman-me-rastin-e-muajit-e-shenjte-te-ramazanit

Ahmeti uron besimtarët musliman me rastin e muajit e shenjtë të Ramazanit

Në prag të fillimit të muajit të shenjtë të Ramazanit, besimtarëve të fesë Islame ju uroj agjërim të lehtë dhe të pranuar, duke dalë të plotësuar nga muaji i mundësive të ripërtëritjes shpirtërore. Paçi muaj të mbarë bashkë me familjarët dhe në përputhje me masat e kujdesit për shëndetin tuaj dhe të afërmit e juaj, uron kështu Ahmeti.

TË ngjajshme

Rrokulliset vetura në rrugën Gjilan-Prishtinë, tre persona të lënduar

Radio-Ahireti

Deputeti i VV-së tregon se sa para paguan në muaj Albin Kurti për shtëpinë e re që mori me qera

Radio-Ahireti

Haziri thotë se nuk i frikësohet garës për Gjilanin: Veç i përvjeli mëngët dhe e largoj kravatën

Radio-Ahireti

Hoti: LDK punon e nuk flet me megafon si në regjimet e mëparshme

Radio-Ahireti

​MSh-së zvarrit vaksinimin e mjekëve të Kosovës në Kukës

Radio-Ahireti

Komuna e Prizrenit i liron qytetarët e saj nga provizioni i PTK-së për pagesat Komunale

Radio-Ahireti