aksident-me-tre-te-lenduar-ne-magjistralen-podujeve-–-merdare

Aksident me tre të lënduar në magjistralen Podujevë – Merdare

Në këtë aksident janë përfshirë dy vetura dhe kanë mbetur të lënduar 3 persona, shkruan lajmi.net.

Lajmi është konfirmuar edhe nga policia e Kosovës.

“Sot rreth orës 15:30 në magjistralen Podujevë-Merdare, ka ndodhur një aksident rrugor ku janë përfshirë dy automjete . Bazuar në të dhënat fillestare, si pasojë e aksidentit janë lënduar 3 persona. Të njëjtit janë dërguar për tretman mjekësor. Me rastin po merren hetuesit e njësitit të trafikut rajonal”, thuhet në konfirmimin e policisë.

Rrethanat e rastit mbeten për t’u sqaruar nga autoritetet kompetente. /Lajmi.net/ 

TË ngjajshme

Maqedoni e Veriut, 7 të vdekur dhe 347 raste të reja me COVID-19

Radio-Ahireti

​PSD: Arben Vitia – “Dr. Hipokriti”

Radio-Ahireti

Rron Gjinovci publikon fotografinë e babait të tij me Kadri Veselin: Mua kurrë s’më ka puthur si atë

Radio-Ahireti

Zhduket një vajzë në Suharekë

Radio-Ahireti

Hilja e Srpskas, nuk mund të ndiqen penalisht pse e kanë votuar një komunitet tjetër

Radio-Ahireti

Vajzës nga kryeqyteti qentë endacakë ia shkatërrojnë veturën

Radio-Ahireti