aksident-ne-lipjan,-pese-persona-te-lenduar

Aksident në Lipjan, pesë persona të lënduar

Me rastin po merren hetuesit policor nga njësiti i trafikut.

Këtë e ka konfirmuar zëdhënësja e Policisë së Kosovës për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti.

“Rreth orës 18:00, në rrugën Lipjan -Shtime, ka ndodhur një aksident i komunikacionit në mes të dy automjeteve. Si pasojë e aksidentit janë lënduar pesë persona”, tha Ahmeti. /Lajmi..net/ 

 

TË ngjajshme

Biznesmeni nga diaspora, kushëri i Glauk Konjufcës përkrah PDK-në në zgjedhjet e 14 shkurtit

Radio-Ahireti

​Mbushet me pacientë Mjekësia Sportive, apelohet për kujdes

Radio-Ahireti

502 tiketa për mosrespektim të masave anti-covid

Radio-Ahireti

Mbi 1 milion qytetarë u vaksinuan, por COVID-19 vazhdon të “lulëzojë” në Serbi

Radio-Ahireti

Osmani për CNN: Unë dhe Kurti e kemi vullnetin për të biseduar me Serbinë

Radio-Ahireti

Shkullaku: Energjitë e Kurtit janë të fokusuara në politikat e brendshme

Radio-Ahireti