ambasadori-britanik-ne-peje:-jam-i-kenaqur-qe-pavaresisht-bores,-shume-njerez-po-dalin-ne-votime

Ambasadori britanik në Pejë: Jam i kënaqur që pavarësisht borës, shumë njerëz po dalin në votime

Përmes një postimi në Twitter, Abbott ka thënë se përkundër borës dhe motit të ftohtë njerëz të shumtë në Pejë i janë drejtuar kutive të votimit.

“Ndalesa ime e parë në ditën e ngarkuar të vëzhgimit të zgjedhjeve, përkundër borës, isha i kënaqur të shihja kaq shumë njerëz që votonin në Pejë”, ka shkruar Abbott. /Lajmi.net/ 

TË ngjajshme

Haradinaj: Vjosa Osmani s’ka shumë kohë që bleu shtëpi në Marigonë

Radio-Ahireti

Von Cramon: Zyrtarët dhe mediat shtetërore në Serbi po shpërndajnë dezinformata

Radio-Ahireti

KQZ nxjerr rezultatet e fundit, udhëheqje bindshëm dhe surpriza

Radio-Ahireti

Arrestohen dy persona për vjedhje të rëndë, në kërkim i dyshuari i tretë

Radio-Ahireti

“Shtet Ndërtuesit”, Pacolli zbulon slogonin e AKR-së

Radio-Ahireti

​Protesta kundër masave antiCOVID-19 në Vjenë, dhjetë të arrestuar

Radio-Ahireti