Image default

Arrestohen katër të mitur në Klinë, vodhën gjëra ushqimore dhe alkool në një market

Njësiti i Hetimeve pranë Stacionit Policor në Klinë, pas njё pune intensive operativo-hetimore, kanë arritur tё identifikojnë dhe arrestojnë katër (4) tё dyshuarit e moshës së mitur.

Tё dyshuarit të cilët dyshohen se kanë kryer edhe shumë vepra tjera penale ‘Vjedhje e rëndë’ pas intervistimit në koordinim të plotë me Prokurorin për të mitur dhe Prokurorin për krime të rënda, të dyshuarit ndalohen pёr 24- orё.

Ndërsa nga Gjyqtari për të mitur të dyshuarve iu është shqiptuar masa e paraburgimit prej 30 ditësh. /Lajmi.net/

TË ngjajshme

Visar Ymeri: Partitë politike po u ikin temave që nuk iu konvenojnë

Radio-Ahireti

Kur do të vijë në Kosovë vaksina kundër Covid-19?

Radio-Ahireti

Zemaj: Vaksina po vjen, në qershor e korrik do të kthehet normaliteti në vend

Radio-Ahireti

Arrestohet turku në Pejë, deklaroi rrejshëm se iu vodhën 1000 euro

Radio-Ahireti

Përsëri mospajtime LVV – SHBA: Biden kërkon marrëveshje, Kurti s’e ka prioritet dialogun me Serbinë

Radio-Ahireti

VV nuk e pranon as vendimin e Supremes, edhe këtu ankohet për ndikime politike

Radio-Ahireti