bahtiri-i-bie-pishman-qe-shau-qytetarin-me-nene,-kerkon-falje-per-fjalorin

Bahtiri i bie pishman që shau qytetarin me nënë, kërkon falje për fjalorin

Bahtiri në videot e postuara nga mediat është dëgjuar duke e sharë me nënë një person që insistonte t’ia bënte një pyetje liderit të VV-së, shkruan lajmi.net.

Me anë të një postimi në Facebook, ai ka kërkuar falje për fjalorin e përdorur.

Postimi i plotë:

Me vjen keq për situatën e ndodhur sot në lagjen Ilirida, por e gjitha ishte e nxitur nga dikush që kishte qëllim prishjen e tubimit madhështor.

Reagimi im ishte emocional dhe jo me paramendim, prandaj kërkoj falje publike për fjalorin jo adekuat. /Lajmi.net/

TË ngjajshme

“Qe qitu n’maxhe” – Aida Dërguti ironizon me Shefqet Krasniqin, poston foto në uniformë të UÇK-së

Radio-Ahireti

Vaksina e AstraZeneca-s në Kosovë në fund të shkurtit ose në fillim të marsit

Radio-Ahireti

Kalon 100 mijë numri i viktimave nga koronavirusi në Francë

Radio-Ahireti

Konfiskohen mbi 1 mijë kilogram mish i prishur në Prishtinë

Radio-Ahireti

Prokuroria kërkon që Salih Mustafa të vazhdojë të mbetet në ndalim

Radio-Ahireti

Maqedonia publikon bilancin 24 orësh të koronavirusit

Radio-Ahireti