balje-ironizoi-me-sloganin-e-ldk-se,-gecaj-i-kunderpergjigjet-keq

Balje ironizoi me sloganin e LDK-së, Gecaj i kundërpërgjigjet keq

LDK vendosi që në zgjedhjet e 14 shkurtit të garojë me sloganin ‘’Shteti.shtet’’.

Për këtë slogan pati edhe ironizime nga disa kandidatë për deputetë në këto zgjedhje. Një nga to ishte edhe ironizimi nga Duda Balje, e cila në një status shkroi ‘’Duda.dudë.’

Nuk vonoi shumë dhe për këtë reagoi një nga anëtarët e LDK’së, Bajram Gecaj, i cili shkroi ‘’ Duda ka n’Dud … veç verës!’’.

TË ngjajshme

Shqipëria shtrëngon masat antiCOVID, nga nesër pritet kufizim i lëvizjes

Radio-Ahireti

“Kërset” dajaku ndërmjet disa vajzave në Ferizaj

Radio-Ahireti

Gjeti portofoli me para e dokumente, qytetari e dorëzon në stacionin policor në Fushë-Kosovë

Radio-Ahireti

Ta ndihmojmë Floriana Musliun të triumfojë në luftën kundër kancerit

Radio-Ahireti

Kundër ligjit, votues të Vetëvendosjes nga mërgata e fotografojnë fletëvotimin

Radio-Ahireti

MSH i quan thashetheme raportimet se vaksinave do t’u del afati para përdorimit

Radio-Ahireti