beke-berisha-aludon-ne-pazare-per-postin-e-presidentit:-parime,-pare,-poste

Bekë Berisha aludon në pazare për postin e Presidentit: Parime, pare, poste

Përmes një postimi në Facebook, Berisha ka aluduar në pazare, pakë orë para nisjes së seancës për votimin e Presidentit.

Edhe pse Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës ka vendos që të mos jetë në seancën e thirrur për votimin e presidentit, njëra nga deputetet e kësaj partie Albena Reshitaj mbrëmë ka qenë e pranishme në seancë.

Ndërsa sot, Berisha ka aluduar në pazare për postin e presidentit, duke përmendur postet, paratë, komunat, konsullët etj.

“Parime -Pare -Poste dhe P te tjera ? Konstruktivitet -Konsull -Kandidat -Komun dhe plot K K K !”, ka shkruar Berisha. /Lajmi.net/ 

 

TË ngjajshme

​Sot nis vaksinimi i qytetarëve të moshës mbi 85-vjeç

Radio-Ahireti

Putin nesër do të vaksinohet kundër Covid-19

Radio-Ahireti

Memli Krasniqi: Më 14 shkurt qytetarët kanë dy zgjidhje, PDK që ka krijuar dhe garanton shtetësinë dhe VV që synon zhbërjen e shtetit

Radio-Ahireti

Rron Gjinovci publikon fotografinë e babait të tij me Kadri Veselin: Mua kurrë s’më ka puthur si atë

Radio-Ahireti

Besnik Tahiri kandidat i AAK-së për kryetar të Podujevës, tregon arsyet

Radio-Ahireti

Naser Rugova: LDK duhet t’ia bëjë kuorumin Osmanit

Radio-Ahireti