Image default

Besim Dina pas votimit: Sonte do të qeshim me ata që janë të pasionuar pas partive politike

Ai tha se do qesh me rezultate pasi bashkë me shokët e tij marrin shembuj të ndryshëm, dhe kanë disa miq të cilët janë të apasionuar pas partive dhe kështu qeshin me ta.

‘Qeshim, marrim shembuj të ndryshëm, i kemi do këso që janë të apasionuar pas partive, me ata keshim’’, tha Dina.

Ai tha se u gëzohet debateve që përfunduan, ndërsa shtoi se zgjedhja duhet të bëhet në kokën tonë, duke u munduar që të kryejmë shërbimet që duhet për vendin tonë.

TË ngjajshme

Pallaska: Osmani dikur mahnitej kur e kritikoja Kurtin, tash thotë se paskam urrejtje patologjike ndaj tij

Radio-Ahireti

​Dita e Pavarësisë – qytetarët presin një të ardhme më të mirë

Radio-Ahireti

Haradinaj: Kosova ka interes të fuqizojë kapacitetet operative të Policisë

Radio-Ahireti

Berlini miraton sulmin amerikan në Siri

Radio-Ahireti

Vdes George P. Shultz-diplomati amerikan i cili e këshilloi Clintonin ta bombardonte Serbinë

Radio-Ahireti

Policia shqipton 402 gjoba për mos respektim të masave anti-Covid

Radio-Ahireti