bie-nga-pullazi-i-shtepise,-prizrenasi-perfundon-ne-qkuk

Bie nga pullazi i shtëpisë, prizrenasi përfundon në QKUK

Ai fillimisht është dërguar ne Spitalin e Prizrenit, e me pas në QKUK për tretman të mëtutjeshëm mjekësor.

“Fsh. Polishte, Prizren 03.04.2021 – 11:00. Raportohet se viktima mashkull kosovar përderisa ishte duke punuar, është rrezuar nga pullazi i shtëpisë, me ç ‘rast i njëjti ka pësuar lëndime trupore dhe njëjti fillimisht është dërguar ne Spitalin e Prizrenit, e me pas në QKUK për tretman të mëtutjeshëm mjekësor”, thuhet në raport. /Lajmi.net/

TË ngjajshme

Lufta kundër COVID: Serbia me rreth 2 milionë vaksina, Kosova asnjë

Radio-Ahireti

Konsultimet për dialogun, edhe AAK e gatshme të takohet me Kurtin

Radio-Ahireti

Rishqyrtimi i Ambasadës në Izrael, Hoxhaj thotë se Konjufca është i ri në këtë sport e s’merr vesh

Radio-Ahireti

Lajmet e rreme dhe ndikimi i tyre në proceset politike në Kosovë

Radio-Ahireti

Përpos Kuvendit, ​sot pritet të bëhet edhe formimi i Qeverisë Kurti

Radio-Ahireti

Nga brigjet e Oqeanit Paqësor, deri në ekstremin perëndimor të Afrikës – këto janë xhamitë më të mëdha në botë (Foto)

Radio-Ahireti