citaku-i-reagon-shefqet-krasniqit:-kish-qene-mire-dikush-me-i-tregu-per-shoten,-xheve-lladrovcin

Çitaku i reagon Shefqet Krasniqit: Kish qenë mirë dikush me i tregu për Shotën, Xhevë Lladrovcin

Pas kësaj deklarate ka pasur reagime të shumta, e në mesin e tyre ishte edhe reagimi i ish-ambasadores së Kosovës në SHBA, Vlora Çitaku.

Citaku shkruan se është mirë dikush t’i tregojë për Shotën, Xhevë Lladrovcin e shumë e shumë heroina tona.

Reagimi i plotë:

Oda tha është për burra, e kuzhina për gra. Epo, kish qenë mirë dikush me i tregu për Shotën, Xhevë Lladrovcin e shumë e shumë heroina tona.

Sa për kuzhinë, kuzhineri më i mirë në botë është shqiptari Rene Rexhepi.

Nana ma ka mësuar si fëmijë që vlerat, vyrtytet dhe dhuntitë janë njerëzore, jo gjinore.
#Kosova #Gratë

TË ngjajshme

Vdekje e dyshimtë, plagosje me armë e therrje me thikë brenda pak orëve në Prishtinë

Radio-Ahireti

Barack dhe Michelle Obama marrin vaksinën kundër COVID-19

Radio-Ahireti

Dy persona të maskuar tentojnë ta rrëmbejnë një 11-vjeçar në Vushtrri

Radio-Ahireti

Të akuzuarit në rastin e vrasjes e dyfishtë në restorantin “Shega” lirohen nga akuza

Radio-Ahireti

Kurti në takim me kryetarin e Athinës, ky i thotë se Greqia është pro liberalizimit për Kosovën

Radio-Ahireti

Ibrahimi: Asnjë nga politikanët e gardës së vjetër s’do të jenë në garë

Radio-Ahireti