djali-rrah-babane-ne-suhareke,-arrestohet-nga-policia

Djali rrah babanë në Suharekë, arrestohet nga policia

I njëjti dyshohet se ka shkaktuar dhunë fizike dhe psiqike ndaj babait të tij.

Viktima ka marrë trajtim mjekësor.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që i njëjti ka shkaktuar dhunë psiqike dhe fizike ndaj babait të tij mashkull kosovar. Viktimës i është ofruar tretman mjekësor , pas intervistimit në konsultim me prokurorin i dyshuari dërgohet në mbajtje . Rasti është duke u hetuar”, thuhet në raport. /Lajmi.net/ 

TË ngjajshme

Arrestohet një person në Viti për trafikim me njerëz

Radio-Ahireti

Vishi i Nismës thotë se do të ndjekin të gjitha rrugët ligjore pas moscertifikimit të listës

Radio-Ahireti

Pandemia nuk kurseu as mjekë e infermierë: 28 të vdekur e mbi 3 mijë të infektuar

Radio-Ahireti

Krusha e Madhe në këmbë për Hoxhajn, djalin e nipin e Ukshin Hotit

Radio-Ahireti

As nuk iu afrua pragut zgjedhor, Limaj braktiset nga ish-deputetja e tij

Radio-Ahireti

S’ka shpjegim pse u tërhoq urdhërarresti ndaj Radoiçiqit

Radio-Ahireti