drenasi-me-rrethine-neser-pa-uje

Drenasi me rrethinë nesër pa ujë

Kompania Rajonale e Ujësjellësit “Prishtina”, ka njoftuar se si shkak i punimeve të sërishme teknike nga Ndërmarrja Hidroekonomike “Ibër Lepenc “, në Bivolak, gjatë ditës së nesërme, 1 mars, do të ndërprehet furnizimi me ujë të pijshëm për konsumatorët e qytetit të Drenasit me rrethinë.

Ndërprerja e ujit nesër do të bëhet nga ora 10:00 – 20:00. /Lajmi.net/

TË ngjajshme

Latifi: Kurti e pa sot se çka është Mitrovica

Radio-Ahireti

Hoti i përgjigjet Kurtit: Vendimet e mija s’ka kush që i konteston, ty s’të vije më shansa për pushtet

Radio-Ahireti

Gjithçka që dihet deri më tani për rastin tragjik, ku babai vrau djalin në Prishtinë

Radio-Ahireti

​Në Shqipëri do të vazhdojë vaksinimi me AstraZeneca

Radio-Ahireti

Euronews shkruan për kërkesën që iu bë Joe Biden-it për zhvendosjen e Speciales në Kosovë

Radio-Ahireti

SHBA-të dhe BE i drejtohen njëzëri Kurtit e Osmanit: Dialogu duhet të rifillojë menjëherë, pa vonesa

Radio-Ahireti