dreshaj-i-aak-se-pjesemarres-ne-tubimin-e-vetevendosjes-ne-istog

Dreshaj i AAK-së pjesëmarrës në tubimin e Vetëvendosjes në Istog

Ai është parë sot në tubimin e Lëvizjes Vetëvendosje që është mbajtur në Vrellë të Istogut, njofton Klan Kosova.tv.

Dreshaj në zgjedhjet e fundit lokale ka qenë kandidat për Kryetar të Komunës së Istogut nga AAK, ku në raundin e balotazhit e ka humbur garën zgjedhore vetëm për dhjetëra vota. Ai po ashtu ka qenë deputet në Kuvendin e Kosovës nga ky subjekt politik.

 

TË ngjajshme

IKShPK: Brengosëse rritja e numrit të vdekjeve dhe rasteve pozitive me COVID-19, respektoni masat

Radio-Ahireti

Për tri ditë në Kosovë vaksinohen 1 mijë e 900 punëtorë shëndetësor

Radio-Ahireti

SHBA regjistron mbi 92 mijë raste të reja me COVID-19

Radio-Ahireti

Hisen Berisha: Nuk besoj që Vjosa Osmani ka neveri prej UÇK-së

Radio-Ahireti

Dy të vdekur pas vaksinimit me AstraZeneca, Italia ndalon përkohësisht përdorimin e vaksinës

Radio-Ahireti

Moti: Priten reshje bore dhe shiu gjatë javës

Radio-Ahireti