exit-poll-i-kanal-10:-lvv-53-per-qind,-nisma-nuk-e-kalon-pragun

Exit Poll i Kanal 10: LVV 53 për qind, Nisma nuk e kalon pragun

Kanal 10 ka publikuar Exit Poll-in për zgjedhjet e sotme parlamentare.

Sipas këtij EXIT Poll, Lëvizja Vetëvendosje 53 për qind, PDK 23 për qind, LDK 17, AAK 7 dhe Nisma Socialdemokrate 2 për qind të votave.

The post Exit Poll i Kanal 10: LVV 53 për qind, Nisma nuk e kalon pragun appeared first on Mesazhi.com.

TË ngjajshme

Turbullohet uji në Liqenin e Badocit, reduktime në Prishtinë, Fushë Kosovë e Obiliq

Radio-Ahireti

Gjermani, gjykata dënon ish-oficerin e inteligjencës së regjimit të Assad-it

Radio-Ahireti

Kryeimami Sahiti: Respektojmë vendimin e Qeverisë, por për mbylljen e xhamisë duhet të marrë Bashkësia Islame e Kosovës

Radio-Ahireti

Biden tërhiqet nga vendimi për kapacitetin e pranimit të refugjatëve

Radio-Ahireti

Arbnora ia arrin qëllimit, Flamuri i Kosovës me letra origami futet në Librin e Guinnessit

Radio-Ahireti

Kongo: Opozitari Kolélas vdes nga Covid në ditën e votimit

Radio-Ahireti