ferizajasi-gjuan-me-arme-per-t’i-shpetuar-qeneve-endacake

Ferizajasi gjuan me armë për t’i shpëtuar qenëve endacakë

Sipas raportit 24-orësh të policisë, Ferizajasi ka shkrepur armën dhe në vendin e ngjarjes është gjetur gëzhojë e kalibrit 9 mm.

“Raportohet se një mashkull kosovar ka shkrep armen duke penguar sulmin nga qentë endacak. Njësiti i forenzikës në vend-ngjarje  ka gjetur dhe konfiskuar një gëzhojë e kalibrit 9 mm. Nuk raportohet për të lënduar”, thuhet në raport.

TË ngjajshme

Dënohen me burg dy shqiptarët në Angli, vranë snajperistin që luftoi kundër ISIS

Radio-Ahireti

Zemaj s’ka informacione se kur do të vijnë vaksinat përmes Covax në Kosovë

Radio-Ahireti

“Me çlirimtarët”, slogani i Nismës Socialdemokrate në zgjedhjet e 14 shkurtit

Radio-Ahireti

Filloi regjistrimi i deputetëve të Legjislaturës së Tetë të Kuvendit

Radio-Ahireti

Vehbi Kajtazi ndryshon mendje: Duhet penguar me çdo kusht zgjedhja e Osmanit presidente

Radio-Ahireti

Vajzës nga kryeqyteti qentë endacakë ia shkatërrojnë veturën

Radio-Ahireti