ferizajasi-kercenon-gruan-dhe-e-largon-nga-shtepia-bashke-me-pese-femijet

Ferizajasi kërcënon gruan dhe e largon nga shtëpia bashkë me pesë fëmijet

Siç njofton PK,  është bastisur shtëpia e të dyshuarit dhe gjatë bastisjes janë gjetur dhe konfiskuar pesë revole, një armë tytë gjatë me 12 fishekë, dy granata dore, një elektroshok dhe gjashtë thika.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që i njëjti me armë e kishte kanosur bashkëshorten që të largohet prej shtëpisë së bashku me pesë fëmijët e saj. Nga i dyshuari është konfiskuar revolja e cila dyshohet të jetë përdoru për të kanosur viktimën. Është bastisur shtëpia e të dyshuarit dhe gjatë bastisjes janë gjetur dhe konfiskuar pesë revole, një armë tytë gjatë me 12 fishekë, dy granata dore, një elektroshok dhe gjashtë thika. Me konsultim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje”, thuhet në raport. /Lajmi.net/ 

TË ngjajshme

Kurti këmbëngul, as pas takimit me Lajçak s’bindet që dialogu të jetë prioriteti i parë

Radio-Ahireti

​Bekim Jashari: Vetëm të bashkuar jetësojmë amanetin e dëshmorëve

Radio-Ahireti

Infektologu Sadiku: Në Kosovë ka numër të madh të të infektuarve me variantin britanik të COVID-19

Radio-Ahireti

Çekët protestojnë kundër presidentit Zeman

Radio-Ahireti

Tërmkolli: Rugova dhe Demaçi janë personalitetet më të shquara shqiptare të shekullit

Radio-Ahireti

Arsyetimi i Kusari-Lilës që qeveria s’ka ende program qeverisës: Ai plan duhet të zbërthehet

Radio-Ahireti