Image default

Gani Geci tregon tre emrat që do t’i votonte në listën e PDK-së

Geci ka zgjedhur për të votuar nënkryetarin e PDK-së, Uran Ismailin, sepse sipas Gecit, Ismaili kishte punuar mirë gjatë kohës sa ishte ministër i Shëndetësisë.

Pastaj ka zgjedhur Hysen Berishën, kjo per shkak se Geci thotë që ushtarakët duhet ta përkrahin njëri-tjetrin pa marrë parasysh situatën.

Personi i tretë dhe i fundit të cilin Geci do ta votonte është Fadil Beka, kjo për shkak se sipas tij, Beka është një mjek i mirë.

“Uran Ismailin. Hysen Berishën. Fadil Bekën”, ka potencuar Geci.

TË ngjajshme

DASH, thirrje Kosovës t’i japë përparësi dialogut me Serbinë

Radio-Ahireti

​Sekuestrohen 107 kilogramë duhan të papërpunuar në Vërmicë

Radio-Ahireti

Zyrtarët e sigurisë pranojnë gabimet përpara sulmit të 6 janarit

Radio-Ahireti

Imri Ahmeti mohon se po zhvillohet aksion policor në Komunën e Lipjanit, a ka të arrestuar?

Radio-Ahireti

KQZ vendos të rinumërohen 12 vendvotime

Radio-Ahireti

​Kolumbi: 12 të vdekur nga fundosja e dy anijeve me pasagjerë

Radio-Ahireti