Image default

Gërvalla: Znj. Daka, shikoje këtë faturë. 684,20 Euro për të votuar!

Kandidatja për deputete nga Lista e Vjosa Osmanit, konkretisht Lëvizja “Vetëvendosje”, Donika Gërvalla ka publikuar një faturë në profilin e saj në Facebook.

Ajo i është drejtuar kryetares së KQZ-së, Valdete Daka, me një mesazh.

No photo description available.
Postim i plotë:

Znj. Daka, shikoje këtë faturë. 684,20 Euro për të votuar.

Pse? Sepse kaq transparente janë përpjekjet tuaja për ta penguar votën e mërgatës, saqë qytetarët paguajnë shuma marramendëse vetëm e vetëm për të siguruar arritjen e sigurt të votës.

Në fakt, kjo shumë do të duhej t’ju turpëronte ju personalisht, por edhe të gjithë të tjerët që nuk po lënë asnjë mënyrë pa përdorur për të penguar votën e mërgatës.

14 shkurti po vjen!

The post Gërvalla: Znj. Daka, shikoje këtë faturë. 684,20 Euro për të votuar! appeared first on Mesazhi.com.

TË ngjajshme

7 të vdekur dhe 296 raste të reja me Covid-19 në Kosovë

Radio-Ahireti

BIK: Përfundoi me sukses organizimi i haxhit

Radio-Ahireti

Francë, ministri Darmanin akuzon Le Pen se “nuk është mjaftueshëm kundër Islamit”

Radio-Ahireti

Rriten çmimet e derivateve në Kosovë

Radio-Ahireti

Nga fillimi i pandemisë 1,568 kosovarë kanë humbur jetën nga Covid-19

Radio-Ahireti

LDK-ja cakton datën për mbajtjen e Kuvendit Zgjedhor, s’ka emra për kryetar të ri

Radio-Ahireti