Image default

Gjendet e vdekur një grua në Mazgit të Obiliqit

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitet përkatëse policore ndërsa ekipi mjekësor ka konstatuar vdekjen e viktimës.

Me vendim te prokurorit trupi i pa jete i viktimës dërgohet ne IML për obduksion.

TË ngjajshme

Zhduket një vajzë në Suharekë

Radio-Ahireti

Qytetarët në rrezik nga qentë endacak në lagjën “Bregu i Diellit”

Radio-Ahireti

Basha në Lubjanë: Mora mbështetje për negociatat me BE

Radio-Ahireti

Ministrja Haradinaj-Stublla uron popullin e Shtetin e Kuvajtit për Ditën Kombëtare

Radio-Ahireti

Lutfi Haziri: Edhe 2021-ta do të jetë vit i realizimit të projekteve të mëdha për Gjilanin

Radio-Ahireti

Përshëndetje e ftohtë e Avdullah Hotit dhe Vjosa Osmanit para Qeverisë

Radio-Ahireti