Image default

Gjendet i vdekur në afërsi të Hanit të Elezit, burri i zhdukur nga Vitia

Në afërsi të Hanit të Elezit është gjetur pa shenja jete Heset Rrahmani që ishte zhdukur që nga 14 janari.

Jozyrtarisht mësohet se viktima është aksidentuar, njofton Klan Kosova.

Të gjitha njësitë relevante janë në vendin e ngjarjes teksa ende nuk ka asgjë zyrtare.

Kujtojmë se Rrahmani sipas familjarëve kishte edhe nënshtetësinë e Maqedonisë së Veriut dhe se me 14 janar rreth orës 14:00, kishte shkuar për vizitë tek një kushëri në Shkup nga pika kufitare në Hanin e Elezit.

The post Gjendet i vdekur në afërsi të Hanit të Elezit, burri i zhdukur nga Vitia appeared first on Mesazhi.com.

TË ngjajshme

Gjashtë të lënduarit nga shpërthimi i bombolës në Ferizaj ende po trajtohen në QKUK

Radio-Ahireti

Shkëputet masë gjigante e akullit në Antarktidë

Radio-Ahireti

Nga tërmeti me fuqi 7,3 ballë në Fukushima të Japonisë lëndohen dhjetëra persona

Radio-Ahireti

Vdesin dy persona në një aksident tragjik në fshatin Ponoshec të Gjakovës

Radio-Ahireti

Izraeli arreston 20 palestinezë në Bregun Perëndimor

Radio-Ahireti

Tre të vdekur dhe 316 raste të reja me Covid-19 në Kosovë

Radio-Ahireti