gjendet-i-vdekur-nje-polic-ne-peje

Gjendet i vdekur një polic në Pejë

Një polic është gjendur i vdekur sot në Pejë
Këtë e ka konfirmuar për lajmi.net zëdhënësi i policisë së rajonit të Pejës, Driton Rugova.

“Sot me datë 01/03/2021 ne ora 16:20 Policia në Pejë ka pranuar informatën se një zyrtar policorë është gjetur pa shenja jete. Menjëherë njësiti policor ka shkuar në lokacion si dhe janë informuar edhe njësitet tjera. Policia do ofrojë detaje të tjera, pas përfundimit të procedurave të nevojshme”, tha Rugova.

Ndërkohë në media është raportuar se i njëjti ka kryer vetëvrasje.

The post Gjendet i vdekur një polic në Pejë appeared first on Mesazhi.com.

TË ngjajshme

Nisma e humb edhe Malishevën, Lëvizja Vetëvendosje del e para edhe në vendlindjen e Fatmir Limajt

Radio-Ahireti

Osmani reagon ndaj vendimit të Supremes: Kurti do të jetë kryeministër

Radio-Ahireti

Zyrtare: Qeveria largon kufizimin e lëvizjes

Radio-Ahireti

Gjendja shëndetësore e Presidentit palestinez Mahmoud Abbas është e mirë

Radio-Ahireti

Autoritetet pa fokus ndaj variantit të ri të COVID-19

Radio-Ahireti

Numërohen mbi 33 mijë vota nga diaspora

Radio-Ahireti