Image default

Gjinovci kundër ushtrisë: Janë gjëra primitive

“Në një shoqëri si e jona ne kemi nevojë për një spital, një shkollë të mesme qysh duhet, një universitet qysh duhet dhe një shkollë fillore qysh duhet”, tha Gjinovci në Pressing.

“Qito kush na i premton neve, cili politikan?”, shtoi ai.

“Çka jeni tu fol, për shërbime ushtarake në shekullin 21”, shtoi Gjinovci.

“Fëmija jonë ka nevojë më u çliru prej etërve konservatorë si këta këtu”, thotë Gjinovci.

“Në shekullin 21 u kërkoni fëmijëve të Kosovës me shku në ushtri’, tha Gjinovci.

TË ngjajshme

Gruaja e Kim Jong-un shfaqet për herë të parë në publik pas një viti

Radio-Ahireti

Lirohen lëndë toksike në një lagje të Korçës, banorët mbyllen në shtëpi

Radio-Ahireti

Haradinaj-Stublla uron sekretarin e ri të Shtetit Antony Blinken

Radio-Ahireti

Kurti: Na duhen mbi 61 deputetë, dilni në zgjedhje kush i mbush 18 e kush i ka 98 vjet

Radio-Ahireti

​Përfundon fushata zgjedhore

Radio-Ahireti

Ish-ushtari i UÇK-së në tubimin e VV-së: Krenar që jam pjesë e PDK-së, ju mos na tregoni për luftën

Radio-Ahireti