gjykata-speciale-cakton-seancen-e-radhes-ndaj-salih-mustafes

Gjykata Speciale cakton seancën e radhës ndaj Salih Mustafës

Konferenca për ecurinë e çështjes së Salih Mustafës është paraparë të mbahet ditën e hënë më 1 shkurt në ora 11:00.

“Salih MUSTAFA u arrestua sot në Kosovë nga Zyra e Prokurorit të Specializuar në bazë të një fletarrestimi, urdhri për transferim dhe aktakuzës së konfirmuar, të lëshuara nga një gjykatës i procedurës paraprake i Dhomave të Specializuara të Kosovës”, thuhej në njoftimin e Speciales. /Lajmi.net/ 

TË ngjajshme

11 viktima dhe 304 raste të reja me COVID-19 në Shqipëri

Radio-Ahireti

Rritet numri i të infektuarve me virusin e ri në Maqedoni

Radio-Ahireti

Në këtë burg njerëzit hyjnë vullnetarisht

Radio-Ahireti

Valon Syla: Bashkimi Kombëtar përmendet për të nxitur votuesit

Radio-Ahireti

Profesori amerikan: Kurti nuk duhet ta bllokojë Kosovën veç pse ligji s’ia lejon të kandidojë

Radio-Ahireti

Gjykata në Prizren cakton masë arresti shtëpiak ndaj një të mituri për vepër penale

Radio-Ahireti