greqia-goditet-nga-nje-termet-i-fuqishem

Greqia goditet nga një tërmet i fuqishëm

Sipas të dhënave të para, tërmeti ishte i magnitudës 6.9 shkallë, shkruan lajmi.net.

Ende nuk dihen ndërkaq se cilat janë pasojat e këtij tërmeti.

Sipas raportimeve, tërmeti është ndjerë edhe në Shqipëri. /Lajmi.net/

 

TË ngjajshme

Kërkohet paraburgim për Luan Krasniqin dhe të dyshuarën tjetër nga Këshilli Prokurorial

Radio-Ahireti

Autoritetet italiane shpëtojnë 45 imigrantë që iu përmbys anija

Radio-Ahireti

Gjykata Speciale cakton seancën e radhës për Salih Mustafën

Radio-Ahireti

Sot pritet të fillojë numërimi i votave me kusht

Radio-Ahireti

Kjo është mosha dhe prejardhja e 10 viktimave nga koronavirusi

Radio-Ahireti

Molliqaj: Sonte fitoi opozita që nuk iu nënshtrua shantazhit

Radio-Ahireti