gruaja-e-kim-jong-un-shfaqet-per-here-te-pare-ne-publik-pas-nje-viti

Gruaja e Kim Jong-un shfaqet për herë të parë në publik pas një viti

Ri Sol-ju ishte bashkë me burrin e saj të martën në një koncert që shënonte festën e ditëlindjes së babait të ndjerë të Kim dhe ish-udhëheqësit të këtij vendi, Kim Jong-il.

Sol-ju shpesh e ka shoqëruar Kim në ngjarje të mëdha në të kaluarën, por nuk ishte parë që nga janari i vitit të kaluar, transmeton Klan Kosova.

Mungesa e saj ngjalli spekulime mbi shëndetin e saj ose një shtatzëni të mundshme.

Shërbimi Informativ Kombëtar i Koresë së Jugut ka thënë se Ri i ka shmangur shfaqjet në publik për shkak të shqetësimeve nga COVID-19, shkruan BBC.

TË ngjajshme

Pandemia COVID-19 i lë papunë 12,600 të rinj shqiptarë

Radio-Ahireti

Vdes nga COVID-19 një infermiere në Kosovë

Radio-Ahireti

Ndërroi jetë mes flakëve, Arjan Sala shpallet “Dëshmor i Atdheut”

Radio-Ahireti

Gjeti portofoli me para e dokumente, qytetari e dorëzon në stacionin policor në Fushë-Kosovë

Radio-Ahireti

Analistët: Kurti mund të shpresojë te votat e LDK-së për zgjedhjen e Vjosa Osmanit presidente

Radio-Ahireti

Policia shqipton 402 gjoba për mos respektim të masave anti-Covid

Radio-Ahireti