haradinaj-reagon-per-vdekjen-e-xhaxhait-te-kadri-veselit

Haradinaj reagon për vdekjen e xhaxhait të Kadri Veselit

Haradinaj ka thënë se familja Veseli ka dhënë kontribut të madh në organizimet çlirimtare dhe shtetndërtim, shkruan lajmi.net.

Postimi i plotë:

Me keqardhje mora lajmin për ndarjen nga jeta të Smajl Veselit nga Broboniqi.

Familja Veseli ka dhënë kontribut të madh në organizimet çlirimtare dhe shtetndërtim, fal frymës atdhetare që promovohej e kultivohej nga Smajli e vëllezërit.

Ngushëlloj familjen Veseli dhe të gjithë ata që e njohën.

Baci Smajl u prehtë në paqe!. /Lajmi.net/

TË ngjajshme

Shtetet vendosin kufizime në udhëtime nga frika e varianteve të reja

Radio-Ahireti

Biden dhe Trudeau takohen muajin e ardhshëm

Radio-Ahireti

Një ditë e Hashim Thaçit në Hagë, tregon Pacolli se ka pasur disa telefonata me të

Radio-Ahireti

Shaqir Totaj konfirmon kandidaturën për kryetar të Prizrenit

Radio-Ahireti

Joe Biden nënshkruan vendime të reja për klimën dhe mjedisin

Radio-Ahireti

E zbulon Rukiqi: Qeveria ishte paralajmëruar se mund të ketë dyndje të kosovarëve drejt Shqipërisë

Radio-Ahireti