haxhiu-deklarohet-nese-reshitaj-po-kalon-ne-listen-e-tyre

Haxhiu deklarohet nëse Reshitaj po kalon në listën e tyre

Pas vendimit që të jetë në seancë pati disa raportime se Albena Reshitaj do të kalojë në njërën prej partive politike, në Vetëvendosje apo në Listën Guxo të Vjosa Osmani.

Për këtë është deklaruar edhe Albulena Haxhiu nga Vetëvendosje e cila tha se nuk ka ndonjë informacion lidhur me këtë.

Sipas saj Reshitaj veproi mirë që shkoi në Kuvend pasi i doli zot votë së besuar nga qytetarët.

“Nuk jam në dijeni për diçka të tillë, besoj se Reshitaj ka përcjellur mesazhin e dhënë nga qytetarët që të votojë”./Lajmi.net/

TË ngjajshme

Serwer: Vuçiq po përpiqet të krijojë Serbinë e Madhe të Milosheviqit dhe Dobrica Çosiqit

Radio-Ahireti

Kryetarët e komunave kërkojnë heqjen e orës policore dhe hapjen e gastronomisë

Radio-Ahireti

Bajqinovci: Opozita e ka shndërruar Kosovën në Çernobil

Radio-Ahireti

Osmani: Rugova arriti që Kosovën dhe sakrificën e popullit të saj ta bëjë të njohur për të gjithë botën

Radio-Ahireti

Partitë sfiduan ligjin anti-COVID, njohësit: Gjobat të pamjaftueshme, tubimet vazhduan njëjtë

Radio-Ahireti

Reagon avokati Besnik Berisha, ka dy fjalë për drejtësinë

Radio-Ahireti