haxhiu-i-pdk-se:-jetoj-me-qera,-paguaj-400-euro-cdo-muaj

Haxhiu i PDK-së: Jetoj me qera, paguaj 400 euro çdo muaj

“Edhe unë jetoj me qera. 400 euro në muaj e paguj qeranë”, ka thënë ndër të tjera Haxhiu në Prime Time.

Ai ka hedhur kritika ndaj qeverisë aktuale për veprimet e tyre në këto javët e para sa janë në pushtet.Haxhiu ka kritikuar ministrin e Shëndetësisë, Arben Vitia, për menaxhimin e pandemisë COVID-19.

TË ngjajshme

Parlamenti i Holandës miraton shtetrrethimin kundër COVID-19

Radio-Ahireti

​Fauci: Amerikanët mund të mbajnë maska edhe në vitin 2022

Radio-Ahireti

QKUK dhe spitalet të mbushura me pacientë me Covid-19, po trajtohen 837 persona

Radio-Ahireti

Dikush i vë zjarrin me mëngjes kontejnerëve në lagjen ‘Dodona’, ndot gjithë ambientin

Radio-Ahireti

Latifi për deklaratat e Shefqet Krasniqit: Frikacake dhe hipokrite gratë në pushtet që nuk po reagojnë

Radio-Ahireti

“Qe qitu n’maxhe” – Aida Dërguti ironizon me Shefqet Krasniqin, poston foto në uniformë të UÇK-së

Radio-Ahireti