helmohet-nje-person-ne-shterpce

Helmohet një person në Shtërpcë

Rasti ka ndodhur dje rreth orës 19:14. Viktima është dërguar për trajtim në spital.

“Shtërpce 03.04.2021 – 19:25. Viktima mashkull kosovar ka kërkuar ndihmë mjekësor, pasi që i njëjti dyshon që është helmuar. Njësia përkatës policore është duke e hetuar rastin”, thuhet në raport. /Lajmi.net/

TË ngjajshme

VV e shqetësuar: Komuna e Istogut ende nuk e ka vendosur foton e presidentes

Radio-Ahireti

Improvizim apo demokraci? Numri i kandidatëve për të parin e LDK-së vështirëson zgjedhjen e kryetarit

Radio-Ahireti

Kurti pranon letër urimi nga Michel: Pres përparimin e marrëdhënieve BE-Kosovë

Radio-Ahireti

Dënimi i Pal Lekajt për korrupsion dhe të tjerëve, gjykata nuk ia fali besimin dy ekspertizave financiare

Radio-Ahireti

Ermal Fejzullahu performon në një lokal të Prishtinës, qytetarëve s’iu bën për masat, s’ka polic e inspektorë

Radio-Ahireti

“Unë jam egjeli yt, të mbys me thikë”, gjykata merr vendim për burrin që kanosi gruan dhe djalin

Radio-Ahireti