hoti:-pres-nga-kundershtaret-qe-se-paku-te-falenderojne-popullin-izraelit

Hoti: Pres nga kundërshtarët që së paku të falënderojnë popullin izraelit

Ai me këtë rast ka thënë se edhe një herë u dëshmua se marrëveshja e 4 shtatorit në Uashington ka qenë historike për Kosovën.

Hoti ka pasur një porosi edhe për të gjithë ata që ishin shprehur kundër kësaj marrëveshjeje.

Postimi i plotë:

Sot u ridëshmua se Marrëveshja e Washingtonit ka qenë historike, që e fuqizon sovranitetin e Kosovës, që e kthen Kosovën në nyje gjeo-strategjike në Ballkan.

Partneriteti me SHBA 🇺🇲 e solli njohjen nga Izraeli 🇮🇱, do ta sjell hekurudhën për Durrës, gazin në Prishtinë dhe investime nga bizneset amerikane.

Kundërshtarët pres që së paku të falënderojnë popullin izraelit. /Lajmi.net/ 

TË ngjajshme

Shqipëri: U dënua me 11 vjet burgim për vrasje, arrestohet pas 10 vjetësh ish-polici i FNSH-së

Radio-Ahireti

Nesër Hoxhaj bën homazhe në Prekaz

Radio-Ahireti

Vetëvritet një person në Suharekë

Radio-Ahireti

Vdiq prokurori Ibrahim Fejza

Radio-Ahireti

Merkel: Ne jemi në valën e tretë, duke zbutur me kujdes masat

Radio-Ahireti

“Rastet aktive me Covid-19 në Prishtinë janë trefishuar, nga e hëna do të punohet në ndërrim 12 orësh”

Radio-Ahireti