Image default

Hoti: Pres që të kemi një proces të rregullt të standardeve evropiane

Pas votimit, kandidati për kryeministër nga radhët e LDK-së, Avdullah Hoti, ka ftuar qytetarët që të shfrytëzojnë të drejtën e tyre për të votuar

Hoti ka thënë që pret që të kemi një proces të rregullt të standardeve evropiane.

“Ne e kemi kryer obligimin tonë. Ftojë qytetarët që kanë të drejtën e tyre për të votuar. Sot është dita e tyre. Falënderojë të gjithë stafin e mbarëvajtjes së procesit të zgjedhjeve. Pres që të kemi një proces të rregullt të standardeve evropiane”, ka thënë Hoti.

The post Hoti: Pres që të kemi një proces të rregullt të standardeve evropiane appeared first on Mesazhi.com.

TË ngjajshme

Avokati i Popullit reagon për tubimet elektorale dhe i bën thirrje KQZ-së që të shqyrtohen të gjitha aplikacionet nga diaspora

Radio-Ahireti

Enver Hoxhaj: Jam më i mirë se Kurti, unë e kam lexuar Kantin në gjermanisht, ndërsa Kurti në serbisht!

Radio-Ahireti

Quni: Jam kandidat për kryetar të LDK-së

Radio-Ahireti

Në këtë datë do të largohen të gjitha targat KS

Radio-Ahireti

Eksportet e Turqisë arrijnë shifrën më të lartë të janarit deri më tani

Radio-Ahireti

Serbi, 20 të vdekur dhe 1.366 raste të reja me COVID-19

Radio-Ahireti