hoti:-s’e-kemi-pritur-kete-rezultat,-marr-pergjegjesine-e-humbjes

Hoti: S’e kemi pritur këtë rezultat, marr përgjegjësinë e humbjes

Kandidati për kryeministër nga radhët e LDK-së, Avdullah Hoti ka pranuar humbjen në zgjedhjet parlamentare.

Ai është shfaqur shumë i ftohët dhe ka thënë se do të marr përgjigjësinë për rezultatin e zgjedhjeve të sotme.

“Unë ju falënderoj për besimin e dhënë. Sigurisht rezultatet që kemi marr, janë tjera nga ato që kemi pritur dhe që kam pritur personalisht. Pra unë para jush dëshiroj para jush të shprehem qartë që unë e marr përgjegjësinë e plotë për rezultatin e këtyre zgjedhjeve. Në ditët në vijim unë do të bisedoj me organet e LDK për rezultatet të këtyre zgjedhjeve”, tha Hoti.

The post Hoti: S’e kemi pritur këtë rezultat, marr përgjegjësinë e humbjes appeared first on Mesazhi.com.

TË ngjajshme

Netanyahu premton nisjen e fluturimeve nga Tel Avivi për në Mekë

Radio-Ahireti

Vetëm të shtunën KQZ ka pranuar rreth 3 mijë zarfe të votave me postë

Radio-Ahireti

Ky është linku ku mund ta ndiqni live numrin e votuesve nëpër krejt Kosovën

Radio-Ahireti

Ambasadori gjerman uron LVV-në: Qeveria të formohet shpejt e të zgjidhet presidenti – Kosova ka shumë prioritete urgjente

Radio-Ahireti

Këtu mund të aplikoni për të marrë vaksinën kundër COVID-19

Radio-Ahireti

Kosnett pas takimit me Osmanin: Diskutuam hapat e radhës për formimin e qeverisë

Radio-Ahireti