Hoxha i Mitrovicës pajton dy familje

Në namazin e Xhumasë, sot në Mitrovicë janë pajtuar edhe dy familje të hasmëruara.

Lajmi u bë i ditur nga një postim në rrjetin social Facebook, të hoxhës Fatmir Latifaj.

Para hoxhës Fatmir Latifaj dy familjet i shtrinë dorën e pajtimit njëra – tjetrës.

“Sot në xhaminë e Shipolit, Mitrovicë para namazit të Xhumasë me datën 05.07.’19 Hoxha Fatmiri po i pajton dy familje të hasmëruara, falë Zotit të lartësuar… ky projekt madhështorë është duke ec për së mbari. Me respekt admini i faqes”, është shkruar në rrjetin social Facebook, të hoxhë Fatmir Latifaj. /Telegrafi

TË ngjajshme

Rriten tensionet mes Greqisë dhe Turqisë/ Avionët luftarakë turq shfaqen sërish mbi ishujt grekë

Radio-Ahireti

Erdhi nga Gjermania por mërgimtari thotë se nuk mundi të votojë

Radio-Ahireti

KQZ numëron mbi 50 për qind të votave – LVV me 48,12%, pasur nga PDK me 18,33 për qind dhe LDK 13,71%

Radio-Ahireti

Fushata e Abrashit me paret e shtetit, nënshkruan memorandume milionëshe më komunat e LDK-së

Radio-Ahireti

IKSHPK: Cilësia e ujit nga liqenet brenda standardeve të parapara

Radio-Ahireti

PZAP-ja lë jashtë listave kandidatët që kanë probleme me ligjin

Radio-Ahireti