hoxhaj:-kurti-ka-pasur-frike-se-do-ta-humbte-debatin-me-mua

Hoxhaj: Kurti ka pasur frikë se do ta humbte debatin me mua

“Z.Kurti realisht i ka ikë debatit për arsye se s’ka program dhe ka pasur frikë që ndoshta në një përballje të matshme do të humbte debatin”, tha Hoxhaj në Pressing.

“Por unë po e shoh që ai i ka ikë debatit edhe me analist dhe studio tjera dhe kjo të kujton një kohë tjetër kur njerëzit që pretendonin të jenë kryeministër i ikin debateve”, shtoi ai.

TË ngjajshme

Shefi i stafit të Vjosa Osmanit, me lojë fjalësh tenton ta arsyetojë presidenten që s’e përmendi UÇK-në

Radio-Ahireti

Hoti: Ne nuk i diskutojmë vendimet e drejtësisë edhe kur s’na konvenojnë

Radio-Ahireti

​Ministra e Financave jep detaje rreth sulmit të sotëm kibernetik

Radio-Ahireti

Ngjarjet kryesore të ditës në Kosovë

Radio-Ahireti

Sondazh i lajmi.net: Cilën parti politike do ta votoni më 14 shkurt?

Radio-Ahireti

​Epopeja e UÇK-së përfundon me natën e zjarreve

Radio-Ahireti