hoxhaj:-sot-qytetaret-jane-para-dy-opsioneve,-te-rimekembjes-ekonomike-apo-te-mjegulles-dhe-izolimit

Hoxhaj: Sot qytetarët janë para dy opsioneve, të rimëkëmbjes ekonomike apo të mjegullës dhe izolimit

Kandidati i Partisë Demokratike të Kosovës për kryeministër, Enver Hoxhaj ka votuar së bashku me bashkëshorten e tij.

Pasi kreu procesin e votimit, Hoxhaj para gazetarëve ka thënë se sot është dita kur flasin qytetarët. Ai ka thënë se qytetarët sot janë para dy opsioneve,

“Sot është dita kur flasin qytetarët, jo politikanët dhe ne mendojmë që sot qytetarët e Kosovës janë para dy opsioneve, para opsionit të rimëkëmbjes ekonomike apo para opsionit të mjegullës dhe izolimit qytetarë. Dhe unë pres për verdiktin që sot do ta marrin qytetarët e Kosovës”, ka thënë Hoxhaj.

The post Hoxhaj: Sot qytetarët janë para dy opsioneve, të rimëkëmbjes ekonomike apo të mjegullës dhe izolimit appeared first on Mesazhi.com.

TË ngjajshme

Izraeli dhe Maroku nënshkruajnë marrëveshje për të forcuar marrëdhëniet dypalëshe

Radio-Ahireti

Malisheva edhe një ditë pa asnjë rast të ri me COVID-19

Radio-Ahireti

​Pas pushimit pranveror, sot rifillon procesi mësimor

Radio-Ahireti

Vaksinohen afër 1 mijë persona mbi 80-vjeç

Radio-Ahireti

Certifikohet lista e votuesve, 143 mijë e 6 votues më pak se në zgjedhjet e 2019-së

Radio-Ahireti

Vriten gra aziatike në lokale të masazheve në SHBA

Radio-Ahireti