ischinger-i-reagon-grenellit:-mandati-juaj-ka-skaduar,-lija-kosoven-njerezve-te-saj

Ischinger i reagon Grenellit: Mandati juaj ka skaduar, lija Kosovën njerëzve të saj

Ischinger përmes një postimi në Twitter i tha Grenellit se mandati i tij ka skaduar dhe e këshilloi që të ia lë Kosovën njerëzve të saj.

“Ric, sinqerisht: ndalo përpjekjen për të ndërhyrë. Mjaft dëm është bërë. Mandati juaj ka skaduar. Lejani Kosovën njerëzve të Kosovës”, ka shkruar ai.

 

TË ngjajshme

BE do t’i mbajë njëherë vaksinat për vete

Radio-Ahireti

Syla: E keni hongër foren e Albin Kurtit

Radio-Ahireti

Vazhdon rritja e lehtë e rasteve aktive me COVID-19 në Kosovë

Radio-Ahireti

Norvegjia mbyll kufijtë për të gjithë jorezidentët

Radio-Ahireti

Ahmeti godet Kurtin: Vaksinat ruse s’janë të dëmshme, shpjegimi yt nuk është i duhuri për jetët e humbura nga koronavirusi

Radio-Ahireti

Kurti uron Abdixhikun: Të gjithë mund të japim shumë për Kosovën

Radio-Ahireti