Image default

Ish-ushtarja e UÇK-së ftohet nga Specialja

Kandidatja për deputet e  PDK-së, Ganimete Musliu, përmes një postimi në Facebook,  ka bërë të ditur se ish-ushtarja e UÇK-së, Sadete Doda – Shota është ftuar nga Gjykata Speciale.

 

Ajo do të paraqitet në zyrat e EULEX-it në Fushë Kosovë me 26 janar.

Postimi i plotë i Musliut:

Çlirimitaret e Kosovës krenar po përballen me betejën e fundit për Kosovën. Rreshtit Çlirimitar edhe njëher është ftuar ti bashkohet edhe Sadete Doda-SHOTA. Ajo me datën 26.01.2021 do te paraqitet në zyrat e EULEX-it në Fushë Kosovë.

Çlirimitaret do kthehen faqebardhe por si do jetojne me turpin mjeranet qe deponuan dosje në Hage!

The post Ish-ushtarja e UÇK-së ftohet nga Specialja appeared first on Mesazhi.com.

TË ngjajshme

KQZ: Deri në orën 11:00 kanë votuar 8.30 për qind e votuesve

Radio-Ahireti

Ish-kryetari i Gjakovës, Pal Lekaj dhe të tjerët dënohen për keqpërdorime me subvencione

Radio-Ahireti

Kurti: Nuk i shmangim bisedimet me Serbinë – por së pari drejtësi e punësim

Radio-Ahireti

“Izraeli u bën presion vendeve të transferojnë ambasadat në Kuds në këmbim të vaksinës anti-COVID

Radio-Ahireti

Kamberi akuzon opozitën serbe se po heshtin ndaj diskriminimit të shqiptarëve nga pushteti i Vuçiqit

Radio-Ahireti

Arrin në 19 mijë numri i vëzhguesve për zgjedhjet e 14 shkurtit

Radio-Ahireti