ish-zevendeskryeministri-i-kosoves,-haki-abazi,-ndalohet-nga-policia-ne-shqiperi

Ish-zëvendëskryeministri i Kosovës, Haki Abazi, ndalohet nga Policia në Shqipëri

Abazi siç shihet në videon e publikuar, ka qenë duke udhëtuar me një furgon me targa të Shqipërisë, derisa nuk dihen arsyet e ndaljes.

Deputeti i VV-së në pamje shihet teksa diskuton me policët që e kanë ndaluar në rrugë.

TË ngjajshme

Studentët në takim me Hotin, u plotësohen disa kërkesa

Radio-Ahireti

Mungesa e infermierëve sfiduese – Havolli: Sistemi shëndetësor ka mungesa që 20 vjet

Radio-Ahireti

Lokalet shfrytëzojnë natën e fundit para mbylljes, organizojnë me të madhe ndeja me shumë të ftuar

Radio-Ahireti

Drenas/ Përplasje mes një BMW-je dhe një traktori, një i lënduar

Radio-Ahireti

Ishte në muzikë live, gjakovari lëndohet duke ikur nga policia

Radio-Ahireti

Hoxhaj: Me Thaçin dhe Veselin jemi shokë të ngushtë nga viti 1987, aktakuza ndaj tyre tronditja më e rëndë e jetës time

Radio-Ahireti