islam-pacolli-ne-ferizaj:-do-ta-kemi-prioritet-zhvillimin-ekonomik,-bizneset-do-ndihmohen-nga-shteti

Islam Pacolli në Ferizaj: Do ta kemi prioritet zhvillimin ekonomik, bizneset do ndihmohen nga shteti

Nga atje, Pacolli është shprehur i bindur në fitoren e koalicionit LDK-AKR.

Ai ka thënë se në qeverinë e ardhshme këto dy subjekte do ta kenë prioritet zhvillimin ekonomik.

“Kandidatet e AKR-se neser do t’i perfaqesojne ne menyre me te mire interesar e qytetareve ne Kuvendin e Republikes”, ka shkruar ai.

Postimi i plotë:

Qytetaret e Ferizajt, te bindur per fitoren e koalicionit AKR-LDK.

Nga ketu u zotuam qe qeveria e ardhshme do te kete prioritet zhvillimin ekonomik te vendit.

Ferizaji me rrethine do te jete pjesa me e mire per te investuar.

Bizneset do te ndihmohen nga shteti i Kosoves.

Vota e juaj per AKR-LDK eshte vote per ndertimin e shtetit.

Kandidatet e AKR-se neser do t’i perfaqesojne ne menyre me te mire interesar e qytetareve ne Kuvendin e Republikes.

Faleminderit shume per mbeshtetjen tuaj.

Vota e juaj pergjegjesi per ne.

Numri i fitores #132

Islam Pacolli #22 . /Lajmi.net/

TË ngjajshme

Kurti uron Ramazanin: Agjërimi për besimtarin është sfidë fizike dhe psikike, shembull i sundimit të mendjes mbi trupin

Radio-Ahireti

Blinken paralajmëron Kinën për “aksionet agresive” ndaj Tajvanit

Radio-Ahireti

Një grua therret me thikë nga burri i saj në Gjakovë

Radio-Ahireti

Xhelal Sveçla: Mozaiku u plotësua

Radio-Ahireti

LDK shpresoi në Llap, por përfundon numërimi dhe VV merr afro 60% të votave në këtë komunë

Radio-Ahireti

Konfirmohet infektimi për herë të dytë me COVID-19 te disa pacientë në Kosovë

Radio-Ahireti