jeta-e-veshtire-e-63-vjecares-me-kancer:-ka-20-vjet-qe-i-kane-vdekur-burri-dhe-7-femijet

Jeta e vështirë e 63-vjeçares me kancer: Ka 20 vjet që i kanë vdekur burri dhe 7 fëmijët

63-vjeçarja nga fshati Talinoc i Jerlinve të Ferizajit, është e diagnostifikuar me kancer, sëmundje kjo me të cilën po përballet tash e sa vjet.

Në një rrëfim për emisionin #Gjesi në T7, në mes lotësh tregon se se si dikur ishte e lumtur kur shtëpinë e kishte të mbushur me fëmijë, por pikëllimi i erdhi kur secili prej tyre ndërroi jetë.

Më pas, pas një sëmundjeje të gjatë, vdiq edhe burri i saj, i cili e la atë me djalin e vetëm, që sot është 32 vjeç.

TË ngjajshme

Osmani për vendosjen e Ambasadës së Kosovës në Jerusalem: Do të koordinohemi me SHBA-në

Radio-Ahireti

COVID-19, gjendje alarmante në Infektivë

Radio-Ahireti

Hoxhaj: Letra e Biden parametër i ri, unë adresa e vetme ta përmbyllë dialogun

Radio-Ahireti

Von Cramon: Zyrtarët dhe mediat shtetërore në Serbi po shpërndajnë dezinformata

Radio-Ahireti

“Atlantiku” letër Bidenit: Xhorxh Uashingtoni i Kosovës po mbahet padrejtësisht në burg

Radio-Ahireti

Gjermania regjistron mbi 12 mijë raste të reja me COVID-19

Radio-Ahireti