kandidati-per-deputet-ne-listen-e-vv’se-ofendon-hapur-skenderbeun,-lgbti-dhe-admiron-erdoganin

Kandidati për deputet në listën e VV’së ofendon hapur Skënderbeun, LGBTI dhe admiron Erdoganin

Si kandidat për këtë pozitë, Agusholli tha se do takonte individ të ndryshëm dhe do bisedonte me ta për halle të ndryshme, por postime e tij e thonë krejtësisht të kundërtën.

TË ngjajshme

Mitrovicasit i kapin hajnat dhe i incizojnë derisa vjen Policia

Radio-Ahireti

Hoxhaj: Kryesia e PDK-së s’ka shprehur vullnet për ta votuar Osmanin për presidente

Radio-Ahireti

Raportimi i lajmi.net: Hotit i bie në mend formalizimi i marrëdhënieve diplomatike me Izraelin

Radio-Ahireti

KE propozon “COVID-pasaporta” për lehtësimin e udhëtimit brenda BE-së

Radio-Ahireti

​Limaj uron LVV-në: Është koha për punë dhe qeveri stabile, Nisma nuk do të ndalet

Radio-Ahireti

Mërgimtarët dhurojnë 23 karroca për Handikosin në Vushtrri

Radio-Ahireti